Svečių knyga

Здесь вы можете оставить свои комментарии. Спасибо!

Jubiliejus

Padėka ir geriausios rekomendacijos.Ačiū už gražią muziką ir gerą nuotaiką,

Ačiū Jums Vidmantai!

Norėjau Jums dar kartą padėkoti už nuostabią vestuvių šventę, už gražią muziką ir gerą nuotaiką. Buvo taip kaip Jūs man pasakėte iš pat pradžių per pirmą mūsų pokalbį, "bus padaryta kaip prašote". Ačiū už geras emocijas ir linkiu Jums varyti taip ir toliau.

Šventės

Nuostabus ir nuoširdus žmogus, puikus muzikantas ir renginio vedėjas! Rekomenduojam!

Ačiū

Nuoširdžiai dėkojam už puikiai pravestą jubiliejų! Taktiškai, neįkyriai įtraukė visus svečius nuo jaunimo iki vyresnių. Be galo visiems patiko! Mes dar tikrai susitiksime!

Padėka

Nuoširdus dėkui nuostabiam muzikantui Vidmantui Lukošiui už puikų jubiliejaus vakarą! Už saksofono melodijas - kurios rado kelią į širdis, už linksmas šokių melodijas, nuo kurių kojos kilnojosi ir senam ir jaunam, už jausmingas dainas, ir už puikią vakaro atmosferą!
Nuostabus ir nuoširdus žmogus, puikus atlikėjas!

Ačiū už staigmenos įgyvendinimą

Įmonės kolektyvo vardu noriu padėkoti Vidmantui, kad padėjo mums greitai ir profesionaliai suorganizuoti muzikinį pasveikinimą vadovo jubiliejaus proga. Puiki muzika sujungė mus bendrai nuotaikai, tad turėjome puikų laiką. Platus repertuaras, naujausi hitai bei klasikiniai kūriniai. Rekomenduojame!

AČIŪ

Praleidome nuostabų šeimos jubiliejinį vakarą su Vidmantu,jo muzika dainomis ir šokiais, labai taktiškas, supratingas ir profesionalus vedėjas ir muzikantas. Rekomenduojame visiems... mūsų lūkesčiai buvo išpildyti 200 proc. visokeriopos sėkmės Vidmantui... Valiooo

Tik geriausi atsiliepimai.

Tik geriausi atsiliepimai. Graži ir linksma muzika, kuri tiks ir patiks kiekvienam. Šiltas bendravimas ir nepakartojami įspūdžiai garantuoti.

Padėka

Dėkojam muzikantui Vidmantui už puikiai pravestą mūsų jubiliejų šventę.Grojimas saksafonu,dainavimas,muzikavimas,įvairūs žaidimai,betarpiškas bendravimas labai sužavėjo mus ir mūsų svečius.Vidmantas labai atsakingai ruošiasiv
akarui,yra subtilus ir inteligentiškas.Labai,labai ačiū!!!

Padėka Vidmantui

Labai Jums dėkojame už puikią muziką, profesionalumą, gerą nuotaiką bei labai šiltą bendravimą su svečiais. Rekomenduojame:)

Ačiū, Vidmantai!

Ačiū, Vidmantai, už puikų mūsų jubiliejaus ir sutuoktuvių šventės pravedimą, muziką, nuostabias dainas, gerą jumoro jausmą ir neeilinį prisitaikymą prie besikeičiančių svečių norų nuo “Vyšnių sodai balti” iki “Ac/dc” ????

Padėka p. Vidmantui :)

Nuoširdus ačiū p. Vidmantui už puikią šventinę nuotaiką!! Labai subtilus ir puikiai jaučiantis publiką muzikantas, gebantis rasti bendrą kalbą ir su senu, ir su mažu. Nuostabios saksofono melodijos!! Ačiū, kad buvote šventės dalimi!!

Padėka

Didelis ačiū už nuostabiai praleistą vakarą šventės metu.Šaunus muzikantas ir žmogus.Ačiū ????

Vidmantas Lukošius

Tai buvo nuostabus vakaras, nuostabi šventė, nuostabi muzika. Ačiū
Vidmantui jūs superinis :)
Ačiū Ačiū

Didelis aciu uz nuostabiai

Didelis aciu uz nuostabiai pravestas vestuves. Muzikantas yra labai nuosirdus ir nepriekaistingai atlieka savo darba. Programa buvo atlikta tobulai.

Aciu tau Vidmanatai taria naujai sukurta Rutkovskiu seimyna

Vestuvės

Didelis ačiū Vidmantui!!!!???? Labai nuostabus vedėjas ir muzikantas ???? Šiltas zmogus. Būtent tai ko mes ieškojome savo šventei ???? mūsu šventė tapo pati gražiausia. Susitiksim tikrai dar ne karta ????❤️
Janina ir Svajūnas Čepai

Vestuvės

Vidmantas, nuostabus žmogus, pradedant nuo mūsų lūkesčių iki pilnos šventės išpildymo. Vidmanto dėka, šventės įsivaizdavimas buvo išpildytas kur kas labiau nei buvo tikėtasi. Bendravimas, pagarba, noras padėti, muzika ir viską ką atlieka Vidmantas, yra nuostabu. Visas kitas šventės taip pat patikėsime Vidmantui, jo dėka šventėje aidėjo garsi muzika, dainos, šokiai ir juokas. Didelis ačiū ir iki kitų kartų! Rekomendacijos ir aplodismentai tik Vidmantui !

Labai saunus zmogus. Buvo

Labai saunus zmogus. Buvo mūsų grupes susitikimas ir reikėjo muzikanto, nei minutei nesuabejojau į ką kreiptis tik į Vidmanta. Vakaras prabėgo nuostabiai su gyva muzika. Tikrai rekomenduoju, labai atsakingas žmogus ir labai myli savo darba. Jei norite kokybiško vakaro - kreipkitės nepasigailesite!!!

Vestuvės

Vidmantas sukūrė nuostabią šventės atmosferą - jaukią ir nuoširdžią - būtent tokią, kokios ir norėjome.
Muzikantas labai kruopščiai atlieka savo darbą, atkreipia dėmesį į detales ir į jas atsižvelgdamas sukuria svečiams labiausiai tinkantį šventės variantą. Vargu, ar galima rasti rūpestingesnį muzikantą, kuris iškart jaučiasi kaip "savas".
Buvo labai gera ir ramu saldžiausią mūsų vakarą patikėti būtent į Vidmanto rankas :)

DŽIUGU, KAD VIDMANTAS MUS LINKSMINO

Senai yra žinoma, kad bet koks šventinis vakaras priklauso nuo Vedėjo - muzikanto. Man ir mano Svečiams buvo malonu ir linksma, švenčiant mano jubiliejinį vakarą, kurį Vidmantas puikiai pravedė ir linksmino dainuodamas ir muzikuodamas. Malonus puikus žmogus, vedėjas ir muzikantas, turintis savo programą.
Iš visos širdies dėkoju Jums už nuostabią šventę ir linkiu puikių laimėjimų darbų verpetuose.

Jubiliejinis vakaras

Didelis ačiū muzikantui Vidmantui. Dėka jo vakaras paliko nepakartojamus įspūdžius. Visi vakaro svečiai liko sužavėti. Tai profesionalus, žinantis savo darbą muzikantas, ne tik grojantis, bet ir linksminantis vakaro svečius, bei subtiliai pašmaikštaujantis. Labai patiko jo atlikti kūriniai saksofonu bei gitara.

Rekomenduotume visiems planuojantiems savo šventę.

Ačiū Jums Vidmantai už šventę.

Labai džiaugiamės, kad savo šventei pasirinkome Vidmantą.

Jūsų pravestas jubiliejinis vakaras buvo nerealus!!! Tikrai nesitikėjome, kad taip smagiai ir šauniai praleisime laiką ne tik gražioje aplinkoje, bet ir skambant nuostabiai muzikai!!! Jūs tik įrodėte, kad nuo muzikantų priklauso ar šventė pavyks ar ne!!! Mums pavyko su kaupu!!! Jūsų vedamas vakaras patiko visai mūsų svečių kompanijai. Širdis džiaugiasi, kad tą dieną būtent jūs galėjote būti kartu su mumis!
Mes tik dar kartą norime pasakyti Jums Ačiū!!!

Jubiliejinis gimtadienis

Šventė buvo sausio 12d Alytuje.Noriu padėkoti Vidmantui už gerą vakaro vedimą.gerą muziką išjudina ir jauną ir pagyvenusį.Noriu nuo visų šventės dalyvių padėkoti

REKOMENDUOJU

Liaudyje kalbama, kad kaip Naujus metus sutiksi, taip Naujais ir gyvensi. O šiuos metus sutikom laaaaabai smagiai. Ir už tai pati nuoširdžiausia padėka Vidmantui Lukošiui. Maniau, kad "išlaikyti" liaudį šokių aikštelėje nuo 20 v. iki 7 v.- misija neįmanoma, tačiau Vidmantas įrodė atvirkščiai. Ir viso šito maratono metu jis sugebėjo išlikti elegantišku ir dėmesingu kiekvieno norams. Dėkui Jums, Vidmantai, už užburiančius saksofono garsus, už "chorą" aplink Jus subūrusias Jūsų atliekamas G. Paškevičiaus dainas, už energijos sprogimą sukėlusią parinktą disko muziką šokiams.
Linkim Jums neprarasti energijos, gebėjimo įsiklausyti į kiekvieno norus, išlaikyti subtilų jumorą ir dar ilgai džiuginti žmones savo vedamais renginiais. AČIŪ ir BRAVO!!!

Norejau Jubiliates ir visu

Norejau Jubiliates ir visu dalyvavusiu vardu padekoti uz puikiai praleista laika, dainas, sokius, karaokes, zaidimus. Taigi Vidmantai didelis dekui. Buvo smagu, tikiuosi ne paskutini karta. 2018 10 20

Padėka muzikantui ,-vakaro vedėjui Vidmantu Lukošiui

ATSLŪGUS VISOMS EMOCIJOMSIR GRIŽUS Į KASDIENYBĘ.
ESAME LABAI DĖKINGI UŽ NUOSTABŲ VAKARĄ IR GRAŽIĄ ŠVENTĘ !!!
Tad dar kartą norėtume- Mes ir visi mūsų šventės dalyviai tariame didžiaisią AČIŪ už nuostabias nuotaikas ir gražų vakarą šio vakarėlio muzikantui ir vakaro vedėjui VIDMANTUI LUKOŠIUI kuris rado raktą į kiekvieno svečio širdį ir pildė Jų ir Jaunavedžių visus norus ir pageidavimus.Dar ir po mūsų šventės ilgai netilo diskusijos apie vakaro muzikantą kaip viskas buvo nuostabu ir viskas buvo išpildyta, bei svečiu norai gauti kontaktus šio vakaro vedėjo,muzikanto nes visi liko sužavėti. Tad neabejojame jog Mes dar susitiksim ateityje Mūsų šeimos ar mūsų draugų rengiamose šventėse! AČIŪ JUMS VIDMANTAI UŽ Nuostabų Ir Tobulai Pravesta Mūsų Šventės Vakarą - LEVAINIU DVARKIEMYJE ,Spalio 5d.
AČIŪ - JAUNAVEDZIAI D&A

AČIŪ už nuostabų vakarą

Labai džiaugiamės teisingu muzikanto ir šventės vedėjo pasirinkimu.
Svečių amžius svyravo nuo 20 iki 80 metų- ir visiems buvo linksma ir smagu ;)

Su nuoširdžiausiais linkėjimais,
Vida

Padėka

Noriu padėkoti labai už gražią jubiliejaus šventę!!! Ir visiems rekomenduoju kas nori gražios šventės. Ačiū!!!!

Geriausias is

Geriausias is geriausiu!!! Neisivaizduoju musu sventes be sio nuostabaus muzikanto . Visa svente praejo nepakartojamai smagiai . Likau suzaveta tiek vedejo ,tiek muzikanto igudziais . Labai noriu padekoti ir tarti dideli nuosirdu AČIŪ. Rekomenduoju visiems tikrai nepasigailesite ir jusu svente liks isimintintina ir viskas sklandziai vyks kartu su siuo siltu ir labai linksmu muzikantu . Tikrai manau izsisakysim sio zmogaus paslaugas dar ne karta :) Didziausios sekmes !!!!

Esame taip dėkingi, kad nerandame žodžių !!! <3

Nors mūsų nuostabi santuokos šventė jau praėjo, mes vis dar negalime atsidžiaugti!!!

Vidmantai, tai buvo tobula, nuoširdu, tai buvo viskas, ko mes norėjome ir dar daugiau.... :) <3
Mes mėgavomės kiekviena sekunde, kurią mums skyrėte! Sukūrėte nepakartojamą ir nepamirštamą atmosferą!!!

Vidmantai Lukošiau, Jūs esat toks muzikantas ir vakaro vedėjas, kurį nuoširdžiai linkime surasti visiems, norintiems įspūdingos ir nepamirštamos šventės!!!

Dabar tikimės, susitikti kitose šventėse!!! <3

AČIŪŪŪŪŪŪ!!!!

Dovilė ir Andrius Jazukevičiai

Nepriekaištingam muzikantui - Vidmantui Lukošiui didelis ačiū!!!

Muzikantas, svarbiausio gyvenimo vakaro vedėjas - Vidmantas Lukošius, tai žmogus gebantis prisitaikyti prie kiekvieno svečio ir visada traukti jų šypsenas veide!!! Malonus širdžiai balsas, parinktos dainos, mielai pildo svečių užgaidas:)) Su humoru, linksmas ir žodžio kišenėje neieškantis. Žaidimai, užduotys verčia kvatoti:) Esam be galo laimingi ir dėkingi už nuoširdų, jaukų, žaismingą ir linksmą vakarą Vidmantai!!! didelis ačiū Jums. Iki kito karto!:) <3

Žilvinas ir Agnė Tylos.

Padėka už nepakartojamus įspūdžius

Norime padėkoti šiam nuostabiam žmogui ir jo komandai už nepakartojamus įspūdžius. Puikiai pravestą vakarą, nuostabią ir užvedančią muziką. Daug daug energijos, kuri tiesiog liejosi per kraštus. Tai yra geras, rūpestingas ir labai jaunatviškas žmogus, kuris sugebės sujungti visus, nesvarbu kokių skirtumų turinčius žmones į vieną bendrą jaukų ratą. Mes esame jam labai dėkingi už tobulai pravesta vestuvių vakarą (Norviliškiu pilyje) ir tikimės, kad ateityje jis ir vėl mus galės pradžiuginti savo buvimu kartu.

Su didžiausia pagarba ir padėka :)
Artur ir Samanta

Ačiū nuostabiam muzikantui!

Ačiū muzikantui Vidmantui už nuostabiai pravestą jubiliejų. Gražus balsas, puikiai parinkta muzika ir šilta atmosfera lydėjo visa šventės vakarą. Mes labai džiaugiamės ir mums didelė garbė, kad sutikote būti mūsų Muzikantu. Nuoširdžiausios sėkmės Jums!
Regina ir Kęstutis
Radviliškis

ACIU UZ NUOSTABIA SVENTE

Emocijoms atslūgus norėtume ir mes pasakyti jums didžiausią AČIŪ už nuostabias nuotaikas mūsų šventėje. Nevisi sugeba prisitaikyti prie jaunavedžių kurie turi mažus vaikus,bet jūs Vidmantai sugebėjot padaryti tai ir daug geriau nei mes tikėjomės. Dar iki dabar visi kalbam koks jus šaunus Muzikantas. Neabejojam jog mes dar susitiksim ateity. Jūs mums palikot nuostabius prisiminimus. AČIŪ!!!!
Pagarbiai Karolis ir Ingrida

ačiū už puikų vakarą

Dėkojame už puikiai išpildytą gimtadienio idėją. Programa graži ir puikiai atitaikyta auditorijai. Muzikantas labai kultūringas, pagarbiai bendraujantis su svečiais, profesionalus atlikėjas, pasirūpinęs ne tik muzikine programa, svečių užimtumu, žaidimais, tačiau ir atliko fotografo vaidmenį. Rekomenduojame kitiems ir patys ateityje kreipsimės dar ne kartą. :) Ačiū!

Gintaras ir Jolanta

ačiū šauniems muzikantams!

Po ilgų ieškojimų kam gi patikėti groti anytos Jubiliejuje atradau šiuos puikius muzikantus - p. Vidmantą ir p. Juozą. Jau iš pirmo pokalbio su p. Vidmantu supratau, jog toliau ieškoti nereikia. Tad labai širdingai dėkoju šiems šauniems muzikantams už nuostabiai, linksmai ir nepakartojamai pravestą Jubiliejų, įvykusį š.m. spalio 17 d. Labai kultūringi žmonės, puikiai išmanantys ir atliekantys savo darbą. Tai ne tik mano, bet ir visų svečių, dalyvavusių šventėje, nuomonė. AČIŪ JUMS :) Iki kito karto :)

Prieš savaitę atšokome savo

Prieš savaitę atšokome savo vestuves, kurių vakarą buvome visapusiškai patikėję į Jūsų rankas. Esame begalo patenkinti ir dėkingi Jums už nuoširdų bendradarbiavimą ruošiantis šventei, šiltą bendravimą, mokėjimą užvesti ir išjudinti publiką :)galime teigti, kad esate savo srities profesionalai, kuriuos galime drąsiai rekomenduoti visiems savo artimiausiems ir mylimiausiems žmonėms! Tiek mes, tiek mūsų svečiai likome begalo patenkinti Jūsų darbu ir norime dar kartą padėkoti Jums už sukurtą gražią, jaukią ir įsimintiną šventę. Jūs pranokote visus mūsų lūkesčius!AČIŪ!!! Ir kaip Jūs sakote: tris kartus- VALIO VALIO VALIO!!!

Laimingi Ieva ir Tomas

Ačiū už nepamirštamą šventę

Norime, labai nuoširdžiai padėkoti Vidmantui už nuostabią šventę! Jūs vienas puikiai sugebėjote pralinksminti ir išjudinti visus mūsų vestuvių svečius. Dar ilgai ir gražiai visi apie Jus atsiliepė. Visiems nuoširdžiai rekomenduojame! Nuo juoko skaudejo net žandai. Ačiū už puikią šventės energetiką!

Romanas ir Jolanta Šimčikai

Ačiū !!!!!!

Norime Jums padėkoti už tokį nuostabų vakarą, kurį mes prisiminsime ilgai ilgai…. Ir ne tik mes, bet ir kiti dalyvavę mūsų vestuvėse draugai ir artimieji. Jūs esate nuostabūs, nepakartojami, šilti ir be galo gražiai dainuojantys, grojantys žmogučiai. Dar kartą širdingai dėkojame!!!

Šauniai, muzikantai, griežėt:
Virkdėt valsais, polkas rėžėt,
O nuo tų skambių garsų
Darės širdyse šviesu.
Jūsų muzikos vainikas
Mūsų puotai puikiai tiko.
Viliamės jo pynę tęst
Per auksines vestuves :)

Jevgenij ir Rima
2015 sausis, Vilnius

Aciu !!!

Nuosirdziai norime padekoti Jusu komandai! Buvo nepakartojama svente. Visiems sveciams palikote neisdildomus ispudzius:) Aciu uz puikia muzika,nesibaigencia energija ir superine nuotaika!!!
Tad kaip ir sakeme: dabar susitiksime per kristynas :) Sekmes !!!
Daiva ir Algirdas Zlabiai 2014 09 06

Super muzikantai

Be galo džiaugiamės ir dėkojame už puikiai pravestas vestuves, nesibaigiancias linksmybes, gera energija bei nuotaikinga muziką !!! Nuoširdžiai rekomenduojam.

Renata ir Rimantas Guobiai

Ačiū!!!

Mūsų telefonai netyla. Vis tebesiklausom pagyrų ir padėkų už nuostabiai praleistą vakarą - mūsų abiejų jubiliejus. Mus tikina – tai buvo nepakartojama, nepalyginama, tai buvo nuostabu. Bet ne mūsų tai nuopelnas. Tai nuopelnas Jūsų – Vidmantai ir Juozai. Ačiū likimui kad leido susitikti su puikiais žmonėmis, nuo pirmos bendravimo sekundės spinduliuojančiais šiluma, gerumu ir artumu. Pats nuoširdžiausias AČIŪ Jums už Jūsų paprastumą, nuoširdumą ir be abejo – už profesionalumą. Už sugebėjimą pralinksminti ir patį mažiausią ir patį vyriausią, už sugebėjimą suburti visus į vieną šeimą, už puikią visų nuotaiką. Ačiū už gerus žodžius, už nuostabią muziką, už gražias dainas. Jūs esate patys nuostabiausi!!! Tikiu – mes ir mūsų draugai ilgai nepamiršime tos šventės, kurią sukūrėte ir padovanojote Jūs, Vidmantai su savo komanda. Ačiū, kad esate.
Asta ir Egidijus
2014-02-28, Ukmergė 

padėka

Norėtume nuoširdžiai padėkoti,kad suteikėte mūsų vestuvių šventei gerą nuotaiką ir nuostabią atmosferą! Jūs tikrai puikūs muzikantai, labai gerai išmanantys savo darbą, tiesiog savo srities specialistai:) Rekomenduoju visiems !!!

Didžiulis AČIŪ nuo Matulių :)

Liepos 13-oji buvo nuostabiausia gyvenime mums diena, dar daugiau džiaugsmo, smagumo ir meilės širdyse įsodino Jūsų kolektyvas! Kas jau kas, bet Vidmantas - iš nuoširdžiausių sutiktų žmonių mūsų gyvenime.
Mūsų gausiame būryje daugiau nei puse svečių buvo kurtieji ir JŪS sugebėjote savo judesiais, mimikomis ir nuotaika paveikti visus, jausti muziką akimis.

Tiesiog iš didžiosios raidės Muzikantas! Matėmės pirmą, bet, tikime, ne paskutinį kartą. Širdingiausi linkėjimai nuo mūsų, Dovilės ir Arnoldo. Apkabiname Jus stipriai ir linkime dainuoti visų širdyse amžinai!

Su Pagarbia, Matuliai
2013-07-13

Aušra ir Giedrius dėkoja Jums!

„Nėra kelių į laimę, nes laimė ir yra kelias...“
Kiekviename gyvenimo tarpsnyje sutinkami nauji žmonės, kurie laikui bėgant pamirštami, o Jūsų pamiršti neįmanoma! Jūs turite ypatingą dovaną – išlikti žmogaus širdyje. Mums buvo didelė laimė sutikti Jus, šiltą ir kūrybingą žmogų, atrodo, kad seniai jau buvome pažįstami.
Norime nuoširdžiai padėkoti VISAI JŪSŲ KOMANDAI už puikiai atliktą darbą, profesionalumą, kokybišką muziką, nuostabius balsus, staigmenas, teigiamą energetiką, kuri užkrėtė visus džiugia, šventiška nuotaika ir lydėjo mus visą vakarą. Taip pat dėkojame Jums už įneštą jaukumo ir artumo jausmą, kuris sujungė mus visus kaip vieną didelę šeimą švęsti mudviejų meilę.
Šventė baigiasi, lieka patys gražiausi prisiminimai, ačiū Jums už tai!
Aušra ir Giedrius 2013-06-29

NUOSIRDZIAUSIAS IR DIDZIAUSIAS ACIU!!!

Didelis ACIU Vidmantui ir jo nuostabiai komandai!
Jus prisidejote prie to,kad musu svente butu tobula,apie tokia kokia ir svajojome!Jus nerealus!
Jus ne tik mums,bet ir visiems musu sveciams padarete neisdildoma ispudi.Sveciai ir mes iki siol prisimename graziausias to vakaro akimirkas,Jusu nuostabios komandos deka!
Tikrai patariame rinktis tik Vidmanta ir jo sauniaja komanda ir jusu svente bus nepakartojama.Liksite suzaveti ne tik grazia muzika,bet ir Vidmanto puikiu humoro jausmu, nuosirdumu ir jo neissenkancia energija.
Didelis Jums ACIU!Jus Nuostabus!
Asta ir Ramunas. 2013.05.25

Didžiausias AČIŪ

Dižiausias ir nuoširdžiausias Ačiū Vidmantui ir jo komandai už nuostabiausiai pravestas vestuves. Vestuvės buvo pasakiškos ir jūsų dėka jos buvo dar nuostabesnės. Mes net neturime ką ir pasakyti nes viskas buvo tobulai. Jūs esate nuostabūs ir patys geriausi muzikantai visoje Lietuvoje. Pas ką jūs grojote man ko gero prtars, kad būtent tokie muzikantai ir turi būti, kai juokas liejasi per kraštus ir kai jautiesi, jog būtent radai tai ko ir norėjo tavo širdis ir didelis didelis dar kartą AČIŪ Vidmantui.
Ugnė ir Robertas 2013-04-27

Beprotiskai didelis ACIU!!!

Patys geriausi muzikantai planetoje! Manau dar ilgai ilgai svečiai kalbės apie Jus Šaunuoliai! Padarėt nuostabią šventę, tokią, kokios tikėjomės, kokios laukėm. Esam be galo dėkingi už nuostabų vakarą ir gerus prisiminimus! O jie išliks tikrai ne veneriems metams! Esat tie žmonės, kuriuos norėtume matyti kiekvienoje savo šventėje! Beprotiškai didžiulis AČIŪ už Jūsų pastangas padaryti mūsų šventę pačia nuostabiausia ir geriausia!!! Lina ir Eimantas 2012-08-25

Padėka nuo mūsų ir visų svečių

Mūsų vestuvės buvo 2012-07-07 ir be Vidmanto ir jo komandos tai tikrai nebūtų tokia nepakartojama, linksma, žodžiu tobula šventė:-)Mes ilgai ieškojome muzikantų, kurie turėtų savo repertuare lietuvių, rusų, lenkų dainų. Ir jau buvom prarade viltį, tačiau radom šį puslapį, kur perskaitėm daug gerų atsiliepimų, o kai susitikome, Vidmantas mus iškart sužavėjo: labai nuoširdus, draugiškas, linksmas, tobulumo siekiantis žmogus. Jis tiko ne tik mums, bet ir mūsų svečiams, jie iki šiol mums skambina ir dėkoja už gražią šventę ir nuostabius muzikantus.
Jeigu jus iėškote muzikantų, kurie įtiks ir senam ir jaunam, ir jei jūsų vestuvės kelių kalbų, tai Vidmantas ir jo komandą pats geriausias pasirinkimas:-)
Didelis ačiū Vidmantui ir jo komandai:-)Mes sužavėti ir patenkinti:-)

Ačiū, kad buvote su mumis :)

Esame labai dėkingi Vidmantui ir jo komandai už puikiai atliktą darbą. Mūsų gražiausia šventė buvo nepakartojama, visiems buvo be galo smagu ir linksma. Susitikus pirmą kartą aptarti šventės, iškart pastebėjome, kad turėsime reikalų su paprastu, maloniu, bendraujančiu ir patarimų negailinčiu žmogučiu. Jei ieškote gero muzikanto patariame rinktis tik Vidmantą ir Jūsų šventė bus nepakartojama :) Gitana ir Dainius (2012 07 13)